O webu

Vítejte na webových stránkách povera.cz

Jak už vám adresa a trochu také grafika napovídá, tak jste zavítali na stánky, které jsou věnované různým pověrám, pranostikám a obyčejovým zvykům. V dnešním moderní a přetechnizovaném světě bychom také neměli zapomínat, že pořád existuje velká spousta věcí, které nedokážeme pochopit.

A nejenom to, dokonce i věci, které dokážeme pochopit leckdy nedokážeme zase zpětně vysvětlit. Krásný příklad je taková gravitace. Všichni oni víme, všichni jsme se o ní učili ve škole. Ale jak a proč tato prapodivná síla vzniká nevíme. I tady jsme odkázáni jenom na to, že budeme věřit, tomu málo co nám o ní řekli.

Pověry a pranostiky se mnohdy zakládají na skutečnosti a byly ověřeny našimi předky a stovkami ne-li tisíci let. I v nich se tak ukrývá spousty pravdy, která může v hodně věcech obohatit náš život.

Na tomto webu bychom jim chtěli dát prostor. Stejně tak i dalším věcem, které s nimi nějak souvisí. Můžou to být například magické rituály, legendy nebo vykládání z karet.

Tento web je navíc otevřený pro vás všechny. Můžete komentovat nebo dokonce přispět vlastním článkem. Za každé obohacení tohoto webu budeme jenom vděčni.

Přejeme vám proto příjemnou a inspirující návštěvu těchto stránek!

Vaši správci pověra.cz

Jedna odpověď na “O webu”

  1. Zdravim myslim ze vase stranky jsou opravdu vcelku dobre moc dekuji ze jsem zde nasel co jsem hledal ted uz budu jen cekat a verit ze se mi to splni jeste jednou dekuji…
    Lukas

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *