O webu

Vítejte na webových stránkách povera.cz

Jak už vám adresa a trochu také grafika napovídá, tak jste zavítali na stánky, které jsou věnované různým pověrám, pranostikám a obyčejovým zvykům. V dnešním moderní a přetechnizovaném světě bychom také neměli zapomínat, že pořád existuje velká spousta věcí, které nedokážeme pochopit.

A nejenom to, dokonce i věci, které dokážeme pochopit leckdy nedokážeme zase zpětně vysvětlit. Krásný příklad je taková gravitace. Všichni oni víme, všichni jsme se o ní učili ve škole. Ale jak a proč tato prapodivná síla vzniká nevíme. I tady jsme odkázáni jenom na to, že budeme věřit, tomu málo co nám o ní řekli.

Pověry a pranostiky se mnohdy zakládají na skutečnosti a byly ověřeny našimi předky a stovkami ne-li tisíci let. I v nich se tak ukrývá spousty pravdy, která může v hodně věcech obohatit náš život.

Na tomto webu bychom jim chtěli dát prostor. Stejně tak i dalším věcem, které s nimi nějak souvisí. Můžou to být například magické rituály, legendy nebo vykládání z karet.

Tento web je navíc otevřený pro vás všechny. Můžete komentovat nebo dokonce přispět vlastním článkem. Za každé obohacení tohoto webu budeme jenom vděčni.

Přejeme vám proto příjemnou a inspirující návštěvu těchto stránek!

Vaši správci pověra.cz

Add Comment

Click here to post a comment