Fenomén jménem tričko s potiskem

Tričko je obvykle první věc, po které sáhneme, když se ráno oblékáme do práce nebo vyrážíme večer s partou někam ven. Jak ale proměnit obyčejnou klasiku na výrazný prvek, která bude budit pozornost na každém kroku?

Ověřená klasika, která zachrání nejeden outfit

Trička jsou v absolutní převaze snad v každém pánském – a často i dámském - šatníku. Především pánové si je zvykli nosit téměř při každé příležitosti - na každodenní nošení do práce, na pivo s přáteli, na večerní rande do města, na sportování i na procházku. Pohodlné, praktické a snadno kombinovatelné – přesně taková jsou pánská trička, která máme tak rádi a když otevřeme šatní skříň, téměř jistě jsou prvním kusem oblečení, jenž z útrob šatníku vylovíme. Následují dámské a pánské mikiny, ale o těch až jindy. Dospěli jste však do stadia, kdy vás už nebaví nosit obyčejná trička bez nápadu? Řešení je velmi snadné – dopřejte si nové kousky, ve kterých si vás všimne opravdu každý. Sáhněte po velmi oblíbených a moderních tričkách se zajímavým potiskem nebo vtipnými nápisy.

Jak nosit trička s potiskem stylově?

Oblečení by mělo do určité míry vyjadřovat, jací jsme. A právě trička s potiskem jsou tím pravým kusem oblečení, jehož prostřednictvím každý dokáže vyjádřit kousek svého já. Pokud jste si nenašli svůj must-have kousek v širokém sortimentu potištěných triček, sáhněte po ještě kreativnějším nápadu a vytvořte si pánské triko s vlastním potiskem. Můžete mít jistotu, že se na ulici nenajde nikdo jiný, kdo by měl stejný kousek a váš outfit tak bude opravdu originální a jedinečný. Trička s potiskem či větším nápisem jsou natolik výrazným kouskem, že vám je postačí zkombinovat s klasickými džínami a teniskami. Pokud si však vybíráte vtipné triko či triko s nápisem, vždy si ještě před koupí ověřte, co tento nápis v cizím jazyce znamená - to abyste se kvůli němu nedostali do nepříjemné situace. Tričko s potiskem můžete nosit také pod formálnější sako, pokud vám to pracovní dress code dovolí. Ve volném čase jsou trička s potiskem či nápisy skvělým prvkem pod stylovou károvanou košili nebo pod džínovou bundu. Rada na závěr? Oblékáte-li si výrazné tričko s nápisem či potiskem, dbejte na to, aby na vás bylo dominantní a zkombinujte jej s klasickými a jednoduchými střihy a barvami.

Publikováno: 28. 07. 2022

Kategorie: Lifestyle

Autor: Denisa Kopecká