O pojistce na blbost slyšel v dnešní době už každý

Nehody se stávají, ať už rozbijete nedopatřením zboží v regálech obchodu nebo způsobíte někomu na ulici neúmyslné zranění. Bohužel, škodu je nutné zaplatit, léčení uhradit a nepříjemné situace si tedy rozhodně nevybírají, koho snad obejdou obloukem! Rozbité okno nebo výloha, nehoda na sjezdovce, ale také další nemilé příhody, díky pojistce nemusíte hradit z vlastní kapsy. A o jaké pojištění jde? Lidově se mu přezdívá pojistka proti blbosti a jen těžko bychom mohli najít výstižnější název. Ochrání vás totiž v řadě životních situací, ve kterých byste se raději neviděli.

Nehoda se může stát úplně komukoliv

Život si nevybírá, a kromě krásných věcí nás někdy potkávají i ty, co bychom s radostí vypustili a nemuseli nikdy řešit. Rozhodně nejde o vánoční návštěvu neoblíbeného širšího příbuzenstva, ale spíše o situace, do kterých se může dostat kdokoliv a nesou s sebou i statisícové škody. Pojištění je ale univerzální a pokryje tisíc a jednu různou situaci. Pojistka na blbost může mít velmi odlišné podoby a uplatníte ji kromě běžného občanského života také v zaměstnání, stačí si pouze vybrat vhodný model. Škoda na zdraví nebo majetku, nečekaný úraz, který způsobíte neúmyslně cizímu člověku v obchodu? Krytí platí vlastně pro celou rodinu a automaticky, pod ochrannými křídly pojišťovny jsou i vaši blízcí. Vhodné připojištění vyřeší i otazníky kolem domácích zvířecích mazlíčků.

Pojištění nabízí celosvětovou platnost

Jaké další výhody přináší uzavření podobné smlouvy? Občanská odpovědnost se nevztahuje jen na hranice ČR, ale platí vlastně bez ohledu na region. Nabízí se čtyři varianty pojistné částky, můžete si vybírat mezi 3, 5, 7 a 10 miliony korun, připravena je také pestrá škála dalších připojištění, které se týká například odpovědnosti pilota. Zde je limit třímilionový.

Publikováno: 01. 12. 2021

Kategorie: Peníze

Autor: Denisa Kopecká