S čím vám pomůže instalatér?

Instalatér je řemeslník každým coulem. Kdysi populární řemeslo potřebuje v životě dřív nebo později každý z nás. Ne všichni ale vědí, přesně k čemu slouží a na jaké provozní záležitosti je třeba ho zavolat. Obecně vzato, instalatér je doma v koupelnách i kuchyních.

Poptáváte kompletní rozvody vody nebo topení? Máte ucpaný odpad a nedokážete to vyřešit vlastními silami? Chystáte se na rekonstrukci koupelny nebo kuchyně? Vaše topení netopí tak, jak by mělo? Netroufáte si sami na montáž bojleru? Instalatér Praha 8 vám pomůže efektivně situaci řešit.

​Mistr každým coulem

Instalatér Praha 9 je profi řemeslník, který se zabývá instalací rozvodů vedení teplé a studené vody. Zvládne vám poradit, jak vybrat správný bojler, připojí vám k rozvodům pračku, myčku, nainstaluje WC, bidet, dřez nebo třeba masážní panel v koupelně. Většina instalatérů provádí také topenářské práce, a to od rozvodu vedení, přes montáž radiátorů a regulačních hlavic, montáž kotle, až po napojení na plynové vedení.

Je to člověk, který vás nenechá ve štychu, když vám doba nefungují trubky nebo vám lidově řečeno „teče do bot“. Instalatér Praha 10 s přehledem zvládne instalatérské práce, čištění odpadů a topenářské práce. Instalatérské práce zahrnují například výměny a montáž baterií, opravy WC, opravy a výměny sifonu, rychlou výměnu a montáž bojlerů i havárie na rozvodech vody.

​Seznam aktivit

Čistění odpadů se provádí v kuchyni, kde jde zejména o čištění dřezů, demontáž sifónu, odstranění nečistot, výměnu těsnění, případně ostatních komponentů. V koupelně se jedná o čištění van, umyvadel od vlasů, tuků a jiných nečistot, čištění bidetů, pisoárů a WC. Strojní čištění zvládne čištění ležaté i svislé kanalizace.

Mezi topenářské práce se řadí výměna a montáž radiátorů, havárie na rozvodech topení, výměny expanzních nádob a pojistných ventilů, nevyjímaje havarijní službu, která se vždy hodí. Profesionální služby jsou dostupné sedm dní v týdnu na telefonu +420 723 802 552.

Publikováno: 18. 02. 2021

Kategorie: Nezařazené

Autor: Denisa Kopecká